Bursa da Travestiler Hangi Semtler de.

Bursa Travestileri hangi semtler de çok yoğun olarak yaşamaktadırlar?  Hemen hemen her bölgesinde yaşamlarını sürdürmektedirler. Ama belli başlı bölgeler de daha çok yoğun olarak yaşamaktadırlar. Bu yaşam alanları genel olarak şöyle sıralayıp ve kimlerin yaşadıklarına kısa bir göz atalım.

Altıparmak Travesti Duygu: Duygu Altıparmakta oturan Bursa’nın sarışın afetleri arasın da yer almaktadır. Resimleri adeta bir foto modeli aratmayacak pozisyon da olup kendisini bizzat dairesin de ziyaretimiz oldu sezdiklerimi anlatayım. Bir kere misafirine çok değer veren ilk tanıdığınız da havalı görünse de pırlanta gibi bir kalbi vardır. İşin de son derece disiplinli ve dominant olmaktadır. kesinlik ile ziyaret edeceğiniz Travesti arasın da yer almalıdır. Gidin görün yorumlarınızı yazı dizimizin altına bekliyoruz.

Çekirge Kraliçe Travesti İrem: Evet abartı değil gerçekten kraliçe havasın da o oturuş o mimikler bana adeta okuduğum kadarı ile Osmanlı sultanlarını anımsatıyor. Evi son derece konforlu adeta beş yıldızlı bir otel havasın da olup siz misafirleri gördüğünüz de zaten ne kadar zevkli bir Travesti olduğunu anlarsınız. Seksi giyinen 90 60 90 ölçüsünde ilk defa bir trans kadın gördüm desem yalan olmaz. O belin oyuntu bölgesi aşağı doğru büyüyen kalçalar daha neler anlatayım ki kesinlik ile ziyaret edeceğinizin listesine alın ziyarette bulunmanızı şiddet ile tavsiye ederiz.

Bu iki semtin dışın da Heykel,Görükle, Merkez,Kentmeydanı, Nilüfer gibi semtler de yoğunluk ile trans kadınların yaşamlarını sürdürdüğü semtler arasın da yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir